Polski producent odzieży zimowej damskiej oferuje: płaszcze i kurtki damskie wysokiej jakości

 
 
 
ilość: 0
suma: 0 PLN
ilość: 0 suma: 0 PLN
jesień/zima 2013
poprzednie kolekcje


 
 

 
 
 

REGULAMINY :

I.REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Informacje ogólne


1. Sklep internetowy www.jass.pl prowadzi sprzedaż odzieży za pośrednictwem sieci Internet.

2. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena podana przy
każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Firma Jass zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz wprowadzania i usuwania towarów z oferty.

Realizacja zamówień

3. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz zamówienia znajdujący się na stronie www.jass.pl.
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia.

Etapy składania zamówienia

4. Za pomocą formularza zamówienia klient składa zapytanie. Pracownik firmy Jass w ciągu 1 dnia roboczego weryfikuje zamówienie i odpowiada drogą e-mailową czy zamówiony towar jest dostępny. Pracownik przesyła również numer konta na który należy przelać kwotę. Koszty przesyłki kurierem na terenie Polski przy zakupie od 200 zł pokrywa producent.  W przypadku zamówienia poniżej 200,00 zł doliczany jest koszt przesyłki w kwocie 30,00 zł. Koszty przesyłek adresowanych poza terenem Polski ustalane są indywidualnie drogą mailową.  Po dokonaniu przez klienta zapłaty (wpływ na konto firmy Jass) towar zostanie wysłany kurierem do klienta w ciągu 5 dni roboczych.

5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Przesyłki dostarczane są przez: Firmę kurierską ' - przesyłką kurierską, czas dostawy około 1 dzień roboczy.

7. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

8. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówień.

Reklamacje i Gwarancja

9. Towary sprzedawane w sklepie www.jass.pl objęte są gwarancją producenta. W sytuacji wykrycia wad technicznych
lub uszkodzeń powstałych podczas dostawy towaru należy dostarczyć na adres sklepu wraz z opisem usterki oraz kopią paragonu lub faktury. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep Jass zwraca, w ciągu 7 dni roboczych, po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Rozpatrywane będą tylko te wady, które nie powstały na skutek niewłaściwego użytkowania. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli nie będzie to już możliwe (na przykład z powodu wyczerpania zasobów), właściciel sklepu www.jass.pl zwróci Klientowi równowartość ceny produktu oraz koszty przesyłki. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia,
a o decyzjach i postępach w procedurze reklamacyjnej Klient jest informowany na bieżąco.

Zwroty

10. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" /Dz.U. z dnia 31 marca 2000r./, Klient ma prawo zrezygnować z towaru kupionego w sklepie www.jass.pl bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany oraz nie został w żaden sposób uszkodzony. Towary muszą być zwracane na koszt Klienta przesyłką wyłącznie na adres sklepu, z którego,za pośrednictwem sklepu www.jass.pl,  nastąpiła sprzedaż oraz wysyłka do klienta, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu wraz z oryginałem paragonu lub/i faktury. Właściciel sklepu w którym nastąpiła sprzedaż za pośrednictwem sklepu www.jass.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Polityka prywatności

11. Właściciel sklepu www.jass.pl w sposób szczególny dba o poufność i ochronę danych osobowych Klientów. Pozyskiwanie i przechowywanie wszelkich danych osobowych odbywa się zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. Nr 133, poz. 883/. Dane Klientów wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz celów informacyjnych sklepu www.jass.pl. Każda zarejestrowana osoba ma dostęp swoich danych osobowych i w każdej chwili ma możliwość ich zmiany lub usunięcia. Dane osobowe pozostawiane dobrowolnie na forum i w recenzjach nie podlegają ochronie i są ogólnie dostępne.

12. Regulamin sklepu www.jass.pl jest zgodny z postanowieniami Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną/Dz.U. z dnia 9 września 2002r./

16. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

II. REGULAMIN KONKURSU z dnia 11.10.2013

A.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs organizuje JASS Zakład Odzieżowy z siedzibą w Baranowie przy ul. Wypoczynkowej 1, 62-081 zwanym dalej Organizatorem.
2. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Fundatorem nagród jest Organizator.

4. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana
5. Konkurs trwa od 11.10.2013 roku do 21.10.2013 roku

B.UCZESTNICY KONKURSU

1.W konkursie może brać każdy kto za pośrednictwem portalu społecznościowego „Facebook” polubi fanpage organizatora (https://www.facebook.com/JASSna.strona.mody), kto ukończył 18 lat i zgadza się z powyższym regulaminem.
2.  Przetwarzanie danych odbywa się w ramach uregulowań ustawowych i na podstawie zgody Uczestników konkursu. Poza informacjami dopuszczonymi na mocy ustawy i na podstawie zgody Uczestników konkursu Organizator będzie pobierać i wykorzystywać jedynie dane anonimowe, które nie zawierają wskazówek personalnych i które konieczne są dla celów statystycznych i do nieustannego ulepszania oferty internetowej Organizatora. Administratorem danych osobowych jest Organizator.

C.ZASADY ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie fanpage’a JASS oraz krótki opis części garderoby , która według Uczestnika jest niezbędna w okresie jesienno-zimowym.
 

D.NAGRODY

1.Nagrodami w konkursie są :Tusz do rzęs firmy Lancôme –„Hypnôse” z limitowanej serii „by Alber Elbaz” wartość 160zł oraz słodycze Ferrero Rocher wartości 100 zł
2.Organizator zastrzega sobie brak możliwości wymiany nagród na ekwiwalent pieniężny.
3.Organizator nie odpowiada za ewentualne wady nagród.
 

E.ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU I WYDANIE NAGRÓD

1. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania przez wytypowanych przez Organizatora członków komisji w ciągu trzech dni od końca trwania konkursu. Osoby wylosowane zostaną o tym poinformowane drogą mailową w ciągu dwóch dni roboczych.
2. Nagrody zostaną przesłane paczka Pocztą Polska lub wskazanym przez Organizatora kurierem na adres podany mailowo przez zwycięzców. Warunkiem przesłania nagród zwycięzcom jest mailowe podanie przez nich adresów korespondencyjnych.

F.NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1.Nadzór nad prawidłowością przeprowadzania konkursu przeprowadza Organizator.

G.ZASADY POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO

1.Każdemu Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo do reklamacji zgodnie z prawem polskim.

H.OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za następstwa wynikające z użytkowania nagród.

I.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
2. Dyskwalifikacja z konkursu dotyczy zamieszczania na fanpage’u wypowiedzi nieodpowiednich , nie związanych z konkursem, reklamowych oraz  obraźliwych wedle uznania Organizatora .
3. W kwestiach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego .

 
Do góry
 
© Copyright 2010 JASS Zakład Odzieżowy. All Rights reserved
Projekt: BOGNA DESIGN  Wykonanie: AZIZ
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. COOKIES_CLOSE.png